-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 131.623 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-09-15 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 710 kg |
| Gewicht | 1.510 kg |
| Wielbasis | 276 cm |
| Lengte | 450 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.220 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 280 Nm |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.6 seconden |
| Model van | 2020-10-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
1.6TDI L1H1 Airco Navi Cruisecontrol Trekhaak
2.0 TDI L1H1 BMT PB Edition
2.0TDI Automaat Comfortline | euro 6
Maxi 2.0 TDI L2H1 l AIRCO l CARPLAY l CRUISE CONTROL
1.0 TSI 102 PK 02-2020 76.000 km Airco
2.0 TDI 122 PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!