-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
169.288
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-723-TD |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2018-11-08 |
| Datum deel 1a | 2018-11-08 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | grey |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 5 |
| Verbruik stad | 5.6 |
| Verbruik snelweg | 4.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 754 kg |
| Gewicht | 1.423 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.177 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 131 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Model van | 2015-04-00 |
| Model tot | 2019-12-00 |
1.6TDI L1H1 Airco Navi Cruisecontrol Trekhaak
2.0 TDI L1H1 BMT PB Edition
Cargo 2.0 TDI 75PK
Maxi 2.0 TDI L2H1 l AIRCO l CARPLAY l CRUISE CONTROL
1.0 TSI 102 PK 02-2020 76.000 km Airco
2.0 TDI 122 PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!