-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand |
107.000
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Kenteken | VL-024-T |
| Datum eerste toelating | 2015-01-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 755 kg |
| Gewicht | 1.404 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 441 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.159 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
2.0 TDI L1H1 BMT PB Edition
2.0TDI Automaat Comfortline | euro 6
Cargo 2.0 TDI 75PK
Maxi 2.0 TDI L2H1 l AIRCO l CARPLAY l CRUISE CONTROL
1.0 TSI 102 PK 02-2020 76.000 km Airco
2.0 TDI 122 PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!