-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
214.805
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VSV-83-G |
| Datum eerste toelating | 2022-12-14 |
| Datum deel 1a | 2022-12-14 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 835 kg |
| Gewicht | 1.465 kg |
| Wielbasis | 297 cm |
| Lengte | 485 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 121 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 173 km/u |
2.0 TDI 55KW 75PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ TREKHAAK/ ORIGINEEL AUDIO/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.4 TGI ECOFUEL 81KW 110PK MAXI L2H1 EURO 6 / CRUISE CONTROL/ PARKEERSENSOREN/ 100%
2.0 TDI L1H1 BMT PB Edition
Cargo Maxi 2.0 TDI Comfort
Cargo Maxi 2.0 TDI 125 pk DSG Aut. Standkachel/ Afn. Trekhaak/ Stoelverw./ Airco/ Cruise/ Camera/ PDC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!