| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 27.172 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-86-PGS |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-11-21 |
| Datum deel 1a | 2026-03-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.184 cc |
| Laadvermogen | 1.345 kg |
| Gewicht | 2.155 kg |
| Wielbasis | 404 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 450 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 247 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2024-03-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
2.2 HDI L1H2 Airco Cruise Trekhaak 130pk
2.2 BlueHDi 120PK L2H2 2x Schuifdeur
330 2.0 BlueHDI L1H2
2.2 BlueHDi L2H2 140PK - EURO 6
164pk L3H2 Airco Navigatie Cruise control Trekhaak Euro6 Parkeersensoren
335 2.2 BlueHDi 165pk L2H2 Premium / vaste prijs rijklaar € 16.950 ex btw
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!