| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 80.135 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | O-11-661 |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2018-06-22 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.179 cc |
| Laadvermogen | 1.410 kg |
| Gewicht | 2.090 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2019-05-00 |
| Model tot | 2022-08-00 |
2.2 HDI L1H2 Airco Cruise Trekhaak 130pk
2.2 BlueHDi 120PK L2H2 2x Schuifdeur
330 2.0 BlueHDI L1H2
2.2 BlueHDi L2H2 140PK - EURO 6
2.0 BlueHDI 130pk E6 L3H2 Navi/Camera Laadklep 500kg 05-2018
335 2.2 BlueHDi 165pk L2H2 Premium / vaste prijs rijklaar € 16.950 ex btw
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!