| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 155.578 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-35-DHJ |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H2 |
| Datum eerste toelating | 2017-07-26 |
| Datum deel 1a | 2017-07-26 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.135 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.865 kg |
| Wielbasis | 300 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 163 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 148 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2016-07-00 |
| Model tot | 2019-07-00 |
2.2 HDI L1H2 Airco Cruise Trekhaak 130pk
2.2 BlueHDi 120PK L2H2 2x Schuifdeur
2.2 BlueHDi L2H2 140PK - EURO 6
2.0 BlueHDI 130pk E6 L3H2 Navi/Camera Laadklep 500kg 05-2018
164pk L3H2 Airco Navigatie Cruise control Trekhaak Euro6 Parkeersensoren
335 2.2 BlueHDi 165pk L2H2 Premium / vaste prijs rijklaar € 16.950 ex btw
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!