| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 96.295 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 43 p/m |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | KL-EYN-1 |
| Datum eerste toelating | 1 april 2016 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 84 kW / 114 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Gewicht | 1.395 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Lengte | 432 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.920 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
116 Engine problem Automaat L2H1 Trekhaak Airco Cruise Parkeersensoren v+a Euro6 Airco Trekhaak Cruise control
114CDI Automaat Personenbus | 9-Persoons | Extra Lang | Prijs incl BTW € 23958,--
Automaat Pro Extra Lang Personenbus | Kombi | 9-Persoons
314
114CDI Automaat Personenbus | 9-Persoons | Extra Lang | Prijs incl BTW € 26499,--
Automaat Personenbus | 9-Persoons | Extra Lang | Prijs incl BTW € 26499,--
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!