-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 26.330 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-55-PKH |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-10-28 |
| Datum deel 1a | 2026-04-28 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.996 cc |
| Laadvermogen | 916 kg |
| Gewicht | 2.104 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Lengte | 505 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.020 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2023-08-00 |
| Model tot | 2024-09-00 |
340 2.0 TDCI L2H2 Trend MHEV
2.0
300 2.0 TDCI L2H1 Trend
L2H1 2.0Tdci 185Pk | Sport 290 | Achteruitrijcamera | Raptor Grille | Achterspoiler | Trekhaak | 18''
2.0
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!