-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 198.720 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VHV-78-R |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-12-22 |
| Datum deel 1a | 2020-12-22 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Orange Glow Metallic (oranje metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Verbruik stad | 7.2 |
| Verbruik snelweg | 5.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 136 kW / 185 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 938 kg |
| Gewicht | 1.962 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 549 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 202 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-05-00 |
| Model tot | 2022-02-00 |
340 2.0 TDCI L2H2 Trend MHEV
2.0
300 2.0 TDCI L2H1 Trend
2.0
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend Dubbele Cabine
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!