| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 17.441 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | A-46-663 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2016-08-22 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.000 cc |
| Laadvermogen | 1.123 kg |
| Gewicht | 2.377 kg |
| Lengte | 598 cm |
| Breedte | 211 cm |
| Hoogte | 254 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
2.0 TDCI 170Pk Koelwagen Laadklep EURO-6
2.0 TDCI 130pk automaat / smartbox bakwagen met Carrier 0 graden celsius koeling !
2.0 TDCI L3 H2 Trend Facelift Navigatie Camera Koelwagen -20Gr
1.5TDCI Koelwagen | Euro 6
130PK Koelwagen L2H1 230v Stekker LED Airco Cruise Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
L1H1 Dag/nacht Koel-vriestransport
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!