| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 210.823 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 84 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VFD-55-P |
| Datum eerste toelating | 2019-12-05 |
| Datum deel 1a | 2019-12-05 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 12.62 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 426 kg |
| Gewicht | 3.074 kg |
| Wielbasis | 395 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 390 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 343 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-08-00 |
| Model tot | 2023-07-00 |
2.0 TDCI 130pk automaat / smartbox bakwagen met Carrier 0 graden celsius koeling !
2.0 TDCI L3 H2 Trend Facelift Navigatie Camera Koelwagen -20Gr
1.5TDCI Koelwagen | Euro 6
130PK Koelwagen L2H1 230v Stekker LED Airco Cruise Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
L1H1 Dag/nacht Koel-vriestransport
2.0 TDCI L1H1
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!