-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 229.315 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 80 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2019-01-09 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 130 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 757 kg |
| Gewicht | 2.643 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 525 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.400 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.965 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
L1H1 Dag/nacht Koel-vriestransport
2.0 TDCI L1H1
2.0 TDci L2 H1 Automaat Koelwagen
2.0 TDCI L1H1 Trend Koelwagen
2.0 TDCI 136pk L2 H1 Koelwagen (Wordt verwacht)
2.0 TDci 136pk L2 H1 Trend (koelwagen in productie)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!