-
- Aanbod
- Ford
- Transit Connect
- Ford Transit Connect
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
197.661
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-916-KH |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-11-30 |
| Datum deel 1a | 2017-11-30 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | grey |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 4.6 |
| Verbruik stad | 5.2 |
| Verbruik snelweg | 4.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 579 kg |
| Gewicht | 1.426 kg |
| Wielbasis | 266 cm |
| Lengte | 483 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.005 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 220 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 120 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2016-12-00 |
| Model tot | 2018-12-00 |
2.0 EcoBlue 122pk L2 Trend Automaat Koelwagen BPM VRIJ
130PK Koelwagen L2H1 230v Stekker LED Airco Cruise Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
2.0 TDCI 170Pk Koelwagen Laadklep EURO-6
L1H1 Dag/nacht Koel-vriestransport
2.0 TDCI L1H1
2.0 TDCI 130pk automaat / smartbox bakwagen met Carrier 0 graden celsius koeling !
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!