| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 78.836 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-58-PJP |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-02-07 |
| Datum deel 1a | 2026-04-20 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Skai |
| Verbruik gemiddeld | 8.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 95 kW / 129 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 1.265 kg |
| Gewicht | 2.235 kg |
| Wielbasis | 375 cm |
| Lengte | 598 cm |
| Breedte | 206 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 239 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2014-00-00 |
2.0TDCI L2/H2 Imperiaal Trekhaak Euro 6!
350 2.0 TDCI L2/H2 Trend AWD 4X4 170PK ZWART AIRCO TREKHAAK CRUISE 12/2018 LEASE V/A € 112,- pm INRUIL MOGELIJK
350 2.0 TDCI L2H2 Trend Automaat 96000km !!
350 2.0 TDCI 170pK L3H2 DC Dubbelcabine 6 persoons Trend
350 2.0 TDCI L4H3 Trend RWD | Garantie 2028 | Navi | Digitale spiegel | Express Line | CarPlay | Clima | Stoelverw.
350E 2.0 TDCI 130PK L4H3 Trend
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!