| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 23 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 70 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-023-TR |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H3 |
| Datum eerste toelating | 2024-10-21 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 9.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 1.169 kg |
| Gewicht | 2.331 kg |
| Wielbasis | 375 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2023-07-00 |
| Model tot | 2024-09-00 |
2.0TDCI L2/H2 Imperiaal Trekhaak Euro 6!
310 2.2 TDCI L3H3 Trend | Camera | Voorruitverwarming | Bluetooth
350 2.0 TDCI L2H2 Trend Automaat 96000km !!
350 2.0 TDCI 170pK L3H2 DC Dubbelcabine 6 persoons Trend
350 2.0 TDCI L4 H3 Trend RWD
Trekhaak groot scherm navigatie 9807 km bj 24
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!