| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
175.503
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VDL-58-L |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2019-11-29 |
| Datum deel 1a | 2019-11-29 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Verbruik stad | 7.3 |
| Verbruik snelweg | 6.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 79 kW / 107 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 972 kg |
| Gewicht | 2.168 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 553 cm |
| Breedte | 206 cm |
| Hoogte | 250 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.450 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 310 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 212 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-05-00 |
| Model tot | 2023-07-00 |
310 2.2 TDCI L3H3 Trend | Camera | Voorruitverwarming | Bluetooth
350 2.0 TDCI L2H2 Trend Automaat 96000km !!
350 2.0 TDCI 170pK L3H2 DC Dubbelcabine 6 persoons Trend
350 2.0 TDCI L4 H3 Trend RWD
Trekhaak groot scherm navigatie 9807 km bj 24
350E 2.0 TDCI 130PK L4H3 Trend
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!