| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
96.128
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VHZ-67-S |
| Datum eerste toelating | 2021-01-13 |
| Datum deel 1a | 2021-01-13 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donkergrijs |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Verbruik stad | 7.4 |
| Verbruik snelweg | 6.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 130 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 1.261 kg |
| Gewicht | 2.239 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 182 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 157 km/u |
2.0TDCI L2/H2 Imperiaal Trekhaak Euro 6!
350 2.0 TDCI L2/H2 Trend AWD 4X4 170PK ZWART AIRCO TREKHAAK CRUISE 12/2018 LEASE V/A € 112,- pm INRUIL MOGELIJK
350 2.0 TDCI 170pK L3H2 DC Dubbelcabine 6 persoons Trend
185pk Elektrisch 68kWh 317km WLTP L2H2 Hoog Dak Navi Airco Cruise Parkeersensoren v+a SYNC4-Display CarPlay L2 Airco Cruise control
350 2.0 TDCI L4H3 Trend RWD | Garantie 2028 | Navi | Digitale spiegel | Express Line | CarPlay | Clima | Stoelverw.
350E 2.0 TDCI 130PK L4H3 Trend
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!