| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 72.700 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 109 – € 119 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2023-07-17 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Interior design studio Mocha (PSAMY) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 240 kW / 326 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 300 cm |
| Koppel | 630 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.1 seconden |
| Actieradius | 435 km |
| Actieradius elektrisch | 435 km |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
xDrive40 326pk Soh 100% Leer-Suite+Massage+Ventilatie PanoDak Laser-LED 22"lm Wegklapb.-Trekhaak Soft-Close-aut. Adaptive-Cruise+Stop&Go Active-Live-Cockpit-Pro Park-Assist-Plus PDC-a+v Harman-Kardon 360Camera+Binnen-Camera Stoelventilatie-Active High Exe
xDrive40 High Executive 77 kWh | VOL! | PANORAMADAK | LEDER | HEAD-UP DISPLAY | HARMAN/KARDON | 360 CAMERA | ADAPTIVE CRUISE CONTROL | LMV 21" | CARPLAY/ANDROID | ELKTR. MEMORY STOELEN | NAVI | STOEL/STUURVERWARMING & VERKOELING | ACHTERBANK VERWARMD
xDrive40 Shadow Line 77 kWh (98% SOH)
xDrive40 M Gold Edition 77 kWh-
xDrive40 M Gold Edition 77 kWh-
xDrive40 M-Sport SKY Edition 77 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!