| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 135.607 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 45 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VRD-60-G |
| Datum eerste toelating | 2017-03-23 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Verbruik stad | 6.2 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 174 kW / 237 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.969 cc |
| Laadvermogen | 804 kg |
| Gewicht | 1.946 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.750 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 149 gram per kilometer |
| Model van | 2023-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
2.0 T8 Twin Engine AWD R-Design PANO-DAK NL-AUTO NAP!
2.0 T8 Twin Engine AWD Inscription
T8 Recharge AWD Inscription 7 Persoons PHEV 394pk
2.0 T8 Recharge AWD Inscription
2.0 T8 Recharge AWD Ultimate Dark
T8 Recharge Ultra Dark
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!