| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
107.323 km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 97 - € 106 p/m |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-583-ZB |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2021 |
| Datum deel 1a | 31 maart 2021 |
| Kleur | 707 inscription crystal white metallic (wit metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Rb00 nappa leder/nubuck charcoal/charcoal |
| Bekleding interieur | Skai |
| Locatie autobedrijf | Harderwijk |
| Nieuw/occasion | Occasion |
2.0 T4 190 PK Inscription Orig. NL
1.5 T2 Momentum Business
1.5 T3 R-Design Automaat | Cruise Control | Stoel/stuurverwarming | CarPlay | Camera | Blind Spot | Trekhaak
2.0 T4 R-Design DEALER OND. PANO-DAK NL-AUTO!
1.5 T4 Recharge Inscription Expression | EL. Stoel | NAVI | ECC | CAMERA | PHEV
1.5 T5 Plug-in hybrid Ultimate Dark
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!