-
- Aanbod
- Volkswagen
- Transporter
- Volkswagen Transporter
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
112.194
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 59 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VJK-95-P |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-02-26 |
| Datum deel 1a | 2021-02-26 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.8 |
| Verbruik stad | 8 |
| Verbruik snelweg | 6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.020 kg |
| Gewicht | 1.980 kg |
| Wielbasis | 340 cm |
| Lengte | 530 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 203 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2024-09-00 |
2.0 TDI 66KW 90PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ 100% DEALERONDERHOUDEN
T6.1 2.0 TDI 110pk Lang Comfortline Airco/Navi 11-2020
2.0 TDI L1H1 Automaat Cruise Nav Sensoren Airco
T6.1 2.0 TDI 110pk Lang 30 D.C. Airco/Cruise 02-2022
2.0 T6 L2 H1 Airco Bluetooth MARGE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!