-
- Aanbod
- Volkswagen
- Transporter
- Volkswagen Transporter
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 145.531 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | G-16-24 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-06-26 |
| Datum deel 1a | 2020-06-26 |
| Kleur | Zilver metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 7.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.996 cc |
| Laadvermogen | 909 kg |
| Gewicht | 1.891 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.7 seconden |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Model van | 2020-00-00 |
| Model tot | 2020-00-00 |
2.0 TDI 66KW 90PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ 100% DEALERONDERHOUDEN
T6.1 2.0 TDI 110pk Lang Comfortline Airco/Navi 11-2020
T6.1 2.0 TDI 110pk Lang 30 D.C. Airco/Cruise 02-2022
2.0 T6 L2 H1 Airco Bluetooth MARGE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!