-
- Aanbod
- Volkswagen
- Transporter
- Volkswagen Transporter
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
207.877
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VNP-77-T |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-02-01 |
| Datum deel 1a | 2022-02-01 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Verbruik stad | 7.7 |
| Verbruik snelweg | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 820 kg |
| Gewicht | 1.980 kg |
| Wielbasis | 340 cm |
| Lengte | 530 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 188 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2024-09-00 |
L2 H1 ABT Vol Electrisch Airco Automaat
T6.1 2.0 TDI 110pk Lang Comfortline Airco/Navi 11-2020
T6.1 / 2.0 TDI 110pk L2H1 28 Comfortline / vaste prijs rijklaar € 17.950 ex btw
2.0 TDI 150pk DSG automaat L2H1 30 Comfortline / vaste prijs rijklaar € 17.950 ex btw
T6.1 2.0 TDI 110pk L1H1 Comfortline Airco/Navi/Camera/Inrichting 04-2020
2.0 TSI 150pk Benzine L2H3 Airco/Camera/Camper? BPM-VRIJ 03-2019
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!