-
- Aanbod
- Volkswagen
- Transporter
- Volkswagen Transporter
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 188.367 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| APK geldig tot | 06-07-2020 |
| Wegenbelasting | € 45 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Kenteken | VPT-49-V |
| Datum eerste toelating | 2017-07-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 876 kg |
| Gewicht | 1.924 kg |
| Wielbasis | 300 cm |
| Lengte | 510 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
2.0 TDI 66KW 90PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ 100% DEALERONDERHOUDEN
T6.1 2.0 TDI 110pk Lang Comfortline Airco/Navi 11-2020
2.0 TDI L1H1 Automaat Cruise Nav Sensoren Airco
2.0 T6 L2 H1 Airco Bluetooth MARGE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!