| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand | 172.096 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 - € 72 p/m |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GB-650-P |
| Datum eerste toelating | 15 september 2014 |
| Datum deel 1a | 10 april 2015 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Pyramid Gold Metallic (beige metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5,3 L/100km |
| Locatie autobedrijf | Winterswijk |
| Nieuw/occasion | Occasion |
1.2 TSI Easyline Clima Cruise Control Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
1.4 TSI Highline
1.0 TSI EERSTE EIGENAAR|AIRCO|NAP!!
1.5 TSI ACT Automaat Stoelverwarming
1.4 TSI Highline
1.0 TSI Automaat Comfortline Clima Cruise control Navigatie Camera PDC Trekhaak 100% onderhouden Inruil mogelijk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!