-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 10 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VZV-20-D |
| Lengte/Hoogte | L3 H3 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Licht Reflexzilver metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.3 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.438 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 2.062 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Lengte | 599 cm |
| Breedte | 204 cm |
| Hoogte | 259 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 410 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 254 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2023-01-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
28 2.0 TDI L1H1 airco cruise euro 6 MARGE
E-Crafter L2H3 36 kWh|100% elektrisch|cruise|clima|LED|achteruitrijcamera|parkeersensoren|apple car|stoelverwar
35 2.0 TDI 140pk L4-H3 -NAVI-AIRCO-PDC-
35 2.0TDI 177pk! L3H3 EL Highline Trekhaak Camera Navi PDC-a+v Dab Treeplanken Schuifdeur Bluetooth
35 2.0 TDI L3H3 Highline
35 2.0 TDI L3H3 Highline
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!