-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
138.874
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-573-BS |
| Datum eerste toelating | 2017-03-07 |
| Datum deel 1a | 2017-03-07 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.2 |
| Verbruik stad | 9.9 |
| Verbruik snelweg | 7.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 80 kW / 109 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 777 kg |
| Gewicht | 2.023 kg |
| Wielbasis | 325 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 217 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 147 km/u |
E-Crafter L2H3 36 kWh|100% elektrisch|cruise|clima|LED|achteruitrijcamera|parkeersensoren|apple car|stoelverwar
35 2.0 TDI 140pk L4-H3 -NAVI-AIRCO-PDC-
35 2.0 TDI L3H3 Highline
35 2.0 TDI L3H3 Highline
35 2.0 TDI L3H3
35 2.0
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!