-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 202.656 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 62 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-55-NDK |
| Datum eerste toelating | 2021-02-04 |
| Datum deel 1a | 2021-02-04 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 7.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Wielbasis | 449 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 205 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2019-09-19 |
28 2.0 TDI L1H1 airco cruise euro 6 MARGE
E-Crafter L2H3 36 kWh|100% elektrisch|cruise|clima|LED|achteruitrijcamera|parkeersensoren|apple car|stoelverwar
35 2.0TDI 177pk! L3H3 EL Highline Trekhaak Camera Navi PDC-a+v Dab Treeplanken Schuifdeur Bluetooth
35 2.0 TDI L3H3 Highline
35 2.0 TDI L3H3 Highline
35 2.0
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!