-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 9 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 73-4981 |
| Lengte/Hoogte | L3 H3 |
| Kleur | Candy white unilak (lb9a) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Titanium black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 8.3 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 881 kg |
| Gewicht | 2.119 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 216 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2016-00-00 |
35t 2.0 TDI L3H2
35t 2.0 TDI L3H3 Highline Exclusive
Bedrijfswagens Highline L3 2.0 TDI 140pk
1.6 TDI BMT MARGE Cruise Control Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!