-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 9 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-15-LJH |
| Datum eerste toelating | 2024-09-27 |
| Datum deel 1a | 2024-09-27 |
| Kleur | Candy White |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Lengte | 599 cm |
| Breedte | 204 cm |
| Hoogte | 236 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 237 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2024-00-00 |
35t 2.0 TDI L3H3 Highline Exclusive
Bedrijfswagens Highline L3 2.0 TDI 140pk
Bedrijfswagens Highline L3 2.0 TDI 140pk
1.6 TDI BMT MARGE Cruise Control Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!