-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 147.412 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| APK geldig tot | 07-12-2023 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VSV-36-R |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.186 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.314 kg |
| Wielbasis | 449 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2016-12 |
| Model tot | 2019-12 |
28 2.0 TDI L1H1 airco cruise euro 6 MARGE
E-Crafter L2H3 36 kWh|100% elektrisch|cruise|clima|LED|achteruitrijcamera|parkeersensoren|apple car|stoelverwar
2.0TDI L3H3 | Laadklep | Laadlift
35 2.0 TDI L3H3 Highline
35 2.0 TDI L3H3 Highline
2.0 TDI 177PK L4H3
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!