-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 226.104 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-391-VS |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H3 |
| Datum eerste toelating | 2019-05-07 |
| Datum deel 1a | 2019-05-07 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | grey |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 7.2 |
| Verbruik stad | 7.9 |
| Verbruik snelweg | 6.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.552 kg |
| Gewicht | 1.948 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Lengte | 598 cm |
| Breedte | 243 cm |
| Hoogte | 259 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 189 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 141 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2017-04-00 |
| Model tot | 2019-12-00 |
35 2.0 TDI L1H1 2x schuifdeur Inrichting Lucht geveerde stoel Cruise control Airco
Bestel e-Crafter L3H3 36 kWh 89% SOH
2.0 TDI 141pk L3H3 L2H2 Euro6 Airco | Apple Carplay | Android Auto | Camera | Stoelverwarming
2.0 TDI 177PK L4H3
2.0 TDI 177PK L4H3
L4H3 2.0 TDI 140PK 3.5T Automaat Highline
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!