| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
223.988 km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 30 p/m |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VVK-08-V |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3H3 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2023 |
| Datum deel 1a | 22 juni 2023 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8,5 L/100km |
| Locatie autobedrijf | Barneveld |
| Nieuw/occasion | Occasion |
102pk L3H3 Koelwagen Airco Navi Parkeersensoren Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen L2H2 Airco Cruise control
140pk Koelwagen L3H3 Carrier Citimax 280 Airco Parkeersensoren v+a Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlkasten Kühlwagen Airco
2.0TDI 140PK L4H3 Maxi Koelauto
2.0TDI 140PK Automaat Koelbakwagen+Laadklep
177pk Koelwagen Carrier Viento 350 L4H3 Airco Camera Euro6 L3H2 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco
177pk Koelwagen Carrier Airco Camera Euro6 Koel Koeler Kühler Kühl Kühlwagen Kühlkasten Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!