-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 10 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 74 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-85-KSH |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-12-23 |
| Datum deel 1a | 2024-12-23 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Candy white (licht wit) |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Skai |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.3 |
| Verbruik stad | 9.4 |
| Verbruik snelweg | 7.7 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.022 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.478 kg |
| Wielbasis | 449 cm |
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 234 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 410 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 339 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2022-09-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
35 2.0 TDI L3 103Kw/140Pk Airco Trendline ZONDER KRASSEN OF DEUKEN
50 2.0 TDI L3H1 Pick-up/Laadklep
2.0 TDI Pick-up met laadkraan
35 2.0 TDI 177pk L3 EL DC 6 persoons Comfortline / RWD achterwielaandrijving
35 2.0 TDI L4 DC Carplay Cruise control Automatisch airco Navigatie
35 2.0 TDI L3 Dubbel Cabine 7Persoons Trekhaak/Navigatie
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!