-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
129.127
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VGR-33-V |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-09-21 |
| Datum deel 1a | 2020-09-21 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.9 |
| Verbruik stad | 9 |
| Verbruik snelweg | 7.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.356 kg |
| Gewicht | 2.144 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Lengte | 620 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 233 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 410 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 286 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
35 2.0 TDI L3 103Kw/140Pk Airco Trendline ZONDER KRASSEN OF DEUKEN
50 2.0 TDI L3H1 Pick-up/Laadklep
2.0 TDI Pick-up met laadkraan
35 2.0 TDI L4 DC Carplay Cruise control Automatisch airco Navigatie
35 2.0 TDI L3 Dubbel Cabine 7Persoons Trekhaak/Navigatie
2.0 TDI Pick-up | Airco | Trekhaak | Bijrijdersbank | Open laadbak | Keurige staat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!