-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 76.221 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-20-PHH |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2019-08-16 |
| Datum deel 1a | 2019-08-16 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Skai |
| Verbruik gemiddeld | 7.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Wielbasis | 364 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| Topsnelheid | 149 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2016-12-00 |
| Model tot | 2019-12-00 |
2.0 TDI Pick-up met laadkraan
35 2.0 TDI L4 DC Carplay Cruise control Automatisch airco Navigatie
35 2.0 TDI L3 Dubbel Cabine 7Persoons Trekhaak/Navigatie
Bakauto | 2.0Tdi 163Pk | L3 | Dubbele cabine | 7-Persoons | 35 | Open Laadbak | Achteruitrijcamera | Trekhaak
Bakauto | 2.0Tdi 163Pk | L3 | Dubbele cabine | 7-Persoons | 35 | 3.500Kg trekgwicht | Open Laadbak | Achteruitrijcamera | Trekhaak
2.0TDI L2/H1 Pickup Dubbele Cabine Automaat Euro 6!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!