| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 185.497 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 0 p/m |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-70-PFF |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2H1 |
| Datum eerste toelating | 26 juli 2021 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Locatie autobedrijf | Barneveld |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.000 cc |
| Laadvermogen | 844 kg |
| Gewicht | 1.456 kg |
| Lengte | 485 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
102pk L3H3 Koelwagen Airco Navi Parkeersensoren Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen L2H2 Airco Cruise control
140pk Koelwagen L3H3 Carrier Citimax 280 Airco Parkeersensoren v+a Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlkasten Kühlwagen Airco
e-Crafter 36kWh 136PK
2.0TDI 204Pk DSG Automaat 4x4 Koelauto
e-Crafter L3H3 36 kWh / Thermo King koel vries dag en nacht koeling - 22 graden celsius
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!