| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 1 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 115 – € 126 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 30-0631 |
| Lengte/Hoogte | H1 |
| Kleur | Laser Red Metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | BRABUS |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 475 kW / 646 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 290 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Koppel | 710 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.8 seconden |
| Actieradius | 540 km |
| Actieradius elektrisch | 540 km |
| Model van | 2025-00-00 |
Pro 76 kWh
Premium 100 kWh
Pro
49 kWh
BRABUS 66 kWh *SOH99%* PANORAMADAK | BEATS Audio | Head-Up -2e PINKSTERDAG OPEN!-
Premium 66 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!