| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
32.854
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 78 – € 85 |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GPK-23-D |
| Datum eerste toelating | 2024-10-17 |
| Datum deel 1a | 2024-10-17 |
| Kleur | Meta black metallic (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Infinite black |
| Bekleding interieur | Leder |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 200 kW / 272 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 444 kg |
| Gewicht | 1.755 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.199 kg |
| Koppel | 343 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.8 seconden |
| Actieradius | 325 km |
| Actieradius elektrisch | 325 km |
| Model van | 2023-00-00 |
Pro
BRABUS 66 kWh *SOH99%* PANORAMADAK | BEATS Audio | Head-Up -2e PINKSTERDAG OPEN!-
Premium 66 kWh
Pro+ 66 kWh
Premium 66 kWh
Pro 76 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!