| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 10.707 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 78 – € 85 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JLX-72-X |
| Datum eerste toelating | 2023-12-19 |
| Kleur | Wit metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 200 kW / 272 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 450 kg |
| Gewicht | 1.755 kg |
| Wielbasis | 275 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Breedte | 182 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.205 kg |
| Koppel | 343 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.7 seconden |
| Actieradius | 310 km |
| Actieradius elektrisch | 310 km |
| Model van | 2023-10-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
BRABUS 66 kWh *SOH99%* PANORAMADAK | BEATS Audio | Head-Up -2e PINKSTERDAG OPEN!-
Premium 66 kWh
Pro+ 66 kWh
BRABUS 66 kWh
BRABUS 66 kWh
49 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!