| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 12.880 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JJZ-49-D |
| Datum eerste toelating | 2025-03-06 |
| Datum deel 1a | 2025-03-06 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | (TJ) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Gewicht | 1.317 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.932 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 140 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2022-00-00 |
1.0 TSI Business Edition*NAP*PDC*Cruise-Control*Airco*
1.0 TSI 116pk DSG Ambition Business Sportstoelen Navigatie Parkeersensoren App-Connect
1.5 TSI 150pk DSG ACT Business Edition Stoelverwarming Leder Navigatie DAB+
1.5 TSI ACT Style 150pk
1.5 TSI ACT Style | Automaat | Adaptive cruise control | Stoelverwarming | CarPlay | Afneembare trekhaak
1.5 TSI ACT Style > 150pk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!