| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
104.800
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | SZ-331-B |
| Datum eerste toelating | 2018-06-22 |
| Datum deel 1a | 2018-06-22 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Donker grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Verbruik stad | 5.9 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 647 kg |
| Gewicht | 1.261 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Lengte | 450 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.908 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 120 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.7 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2018-01-00 |
| Model tot | 2018-12-00 |
1.5 TSI 150PK ACT BUSINESS EDITION PLUS
1.5 TSI ACT Style 150pk
1.5 TSI ACT 150PK! Automaat Sportline Business BJ2019 Lmv 18" | Led | Pdc | Navi | App-Connect | Dashboard verlichting | Virtual cockpit | Climate control | Cruise control | Sportstoelen | Zwarte hemel | Sport stuurwiel | Extra getint glas
1.5T 150pk ACT Adap.Cruise Camera Trekhaak Navi Virtual Cockpit ECC Apple Carplay Android PDC StoelverwarmingVerschuifbare Achterstoelen Business Edition Plus
1.5 TSI ACT Sportline
1.5 TSI AUT7/DSG ACT EDITION
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!