| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand | 143.204 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 34 – € 38 |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 8-SVP-28 |
| Datum eerste toelating | 2014-11-29 |
| Datum deel 1a | 2014-11-29 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.197 cc |
| Laadvermogen | 560 kg |
| Gewicht | 1.045 kg |
| Wielbasis | 247 cm |
| Lengte | 424 cm |
| Hoogte | 1.445 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.605 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 119 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
1.0 MPI Reference | Airco | Bluetooth | Cruise Control
1.0 TSI Style | NAVI |LED| CRUISE | PDC | AIRCO | MULTI STUUR | NWE APK
1.0 TSI Style Business Intense Camera Navigatie Parkeersensoren DAB+
1.0 TSI FR Business Intense Climate Control Camera Sfeerverlichting App Connect
1.0 EcoTSI Style Business Intense (DIGITALE COCKPIT, CRUISE CONTROL, NAVIGATIE CARPLAY, PARKEERSENSOREN)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!