| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
106.680
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 40 – € 43 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | PZ-024-R |
| Datum eerste toelating | 2017-10-14 |
| Datum deel 1a | 2017-10-14 |
| Kleur | Paars metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.9 |
| Verbruik stad | 6 |
| Verbruik snelweg | 4.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 519 kg |
| Gewicht | 991 kg |
| Wielbasis | 256 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.510 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 800 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 112 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.7 seconden |
1.0 TSI Style | NAVI |LED| CRUISE | PDC | AIRCO | MULTI STUUR | NWE APK
1.0 TSI Style Business Intense Camera Navigatie Parkeersensoren DAB+
1.0 TSI FR Business Intense Climate Control Camera Sfeerverlichting App Connect
1.0 EcoTSI Style Business Intense (DIGITALE COCKPIT, CRUISE CONTROL, NAVIGATIE CARPLAY, PARKEERSENSOREN)
1.0 EcoTSI Style Business Connect | CLIMA | CAR PLAY | LED | CRUISE |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!