| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand |
58.655
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 38 – € 42 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 5-ZVK-77 |
| Datum eerste toelating | 2015-04-03 |
| Datum deel 1a | 2015-04-03 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.9 |
| Verbruik stad | 5.9 |
| Verbruik snelweg | 4.3 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.197 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 995 kg |
| Wielbasis | 247 cm |
| Lengte | 406 cm |
| Breedte | 169 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.570 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 160 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 113 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.3 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2013-06-00 |
| Model tot | 2015-06-00 |
1.0 MPI Reference | Airco | Bluetooth | Cruise Control
1.0 TSI Style | NAVI |LED| CRUISE | PDC | AIRCO | MULTI STUUR | NWE APK
1.0 TSI Style Business Intense Camera Navigatie Parkeersensoren DAB+
1.0 TSI FR Business Intense Climate Control Camera Sfeerverlichting App Connect
1.0 TSI 5drs FR Business Intense Plus BJ2020 Lmv 17" | Led V+A | Pdc | Achteruitrijcamera | App-Connect | Navi | Virtual cockpit | Dashboard verlichting | Climate control | Cruise control | Sportstoelen | Sportstuur | Verwarmde voorstoelen | Zwarte hemel
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!