| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 84.892 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2017-10-17 |
| Kleur | Nevada White Metallic (wit metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 645 kg |
| Gewicht | 1.275 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.6 seconden |
1.0 EcoTSI Style Business Intense
1.0 EcoTSI Style
1.0 EcoTSI Style Business Intense Navigatie Camera Climate Control
1.0 EcoTSI 116pk Style Business Intense Camera Navigatie LED Alcantara
1.4 Xcellence | Gr.Navi | Full-Led | Apple/Android | Alcantara | Cruise | Climate | Pdc | Iso | Full-option!
1.5 TSI 150 PK Automaat Xcellence Business Intense, Panoramadak, LED, 360 Camera,
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!