| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
167.099
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | SZ-590-K |
| Datum eerste toelating | 2018-06-26 |
| Datum deel 1a | 2018-06-26 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donkergrijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Verbruik stad | 6.2 |
| Verbruik snelweg | 4.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 650 kg |
| Gewicht | 1.180 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 119 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.5 seconden |
1.4 EcoTSI Style org.NL camera navigatie
1.5 TSI Style Business Intense Cruise Clima Trekhaak Carplay
1.4 Xcellence | Gr.Navi | Full-Led | Apple/Android | Alcantara | Cruise | Climate | Pdc | Iso | Full-option!
1.5 TSI 150 PK Automaat Xcellence Business Intense, Panoramadak, LED, 360 Camera,
1.5 TSI FR DSG 150pk Dealer O.H.
1.5 TSI AUT7 FR INTENSE 150PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!