| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 33 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-12-11 |
| Datum deel 1a | 2024-10-21 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.6 |
| Verbruik stad | 8.6 |
| Verbruik snelweg | 6.6 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 1.472 kg |
| Gewicht | 2.028 kg |
| Wielbasis | 359 cm |
| Lengte | 578 cm |
| Breedte | 208 cm |
| Hoogte | 250 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 204 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.1 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2024-10-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
T33 2.3 dCi Euro 6 Lang Hoog Airco Navi Générique
2.3 dCi 135PK L2H2 EURO 6
2.3 dCi L1H1
bestel T35 2.3 dCi L3H2 Energy Dubbel Cabine Garantie
T35 2.3 dCi 135pk L3 H2 Work Edition
2.3 dCi 180pk L2 H2 Black Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!