| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
155.863
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-414-PR |
| Datum eerste toelating | 2018-06-21 |
| Datum deel 1a | 2018-06-21 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 1.501 kg |
| Gewicht | 1.999 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 620 cm |
| Breedte | 207 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 189 gram per kilometer |
2.3DCI L3H2 Airco Navi Cruisecontrol EURO 6
2.3DCI L2H2 180PK Airco Navi Trekhaak 82000KM EURO 6
VZG-18-J - E-TECH Z.E. 52 KWH - L3H2 GESLOTEN
T35 2.3 dCi 135 L2H2 R-Link Direct leverbaar
T33 2.3 dCi L2H2 135 pk Twin-Turbo
T35 2.3 dCi 180pk L3H2 - Airco - Navigatie - Camera - Cruise - Parkeersensoren - 105l tank - Rijklaar
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!